Tworzenie projektów umów dla przedsiębiorców

Usługa profesjonalnego zaprojektowania umowy jest kluczowa dla każdego przedsiębiorcy. To na realizacji zawieranych umów opiera się każda działalność gospodarcza.

Choć na etapie zawierania kontraktu partnerzy biznesowi mogą być całkowicie zgodni, rolą prawnika jest przewidzieć „co może pójść nie tak” i odpowiednio zabezpieczyć Klienta. Dobrze sformułowana umowa pozwala zapobiec wielu nieporozumieniom w przyszłości.

Rozumiemy jednak, że relacje biznesowe wymagają pewnej elastyczności. Dużą rolę odgrywa zaufanie do kontrahenta. Projektując umowy, przedstawiamy najkorzystniejsze rozwiązania, jednak to od Klienta/Klientki zależy, jakie ryzyko jest w stanie ponieść.

Rozumiemy także, że pozycja negocjacyjna bywa różna. Dlatego też w braku możliwości wpływu na treść umowy tłumaczymy ryzyko związane z aktualnym jej kształtem, tak aby Klienci mieli pełną świadomość, na co się godzą.

  • Jeżeli są Państwo zainteresowani tą usługą lub chcielibyście uzyskać więcej informacji to prosimy o wysłanie wiadomości.
    Formularz kontaktowy
  • Udostępnij
Kontakt
Powrót do góry
Analitics