Tworzenie projektów umów dla klientów indywidualnych

Uważamy, że profesjonalne skonstruowanie umowy jest usługą nie tylko dla przedsiębiorców. W chwili obecnej nieraz osoby prywatne podpisują umowy opiewające na ogromne kwoty, na przykład w wypadku kupna lub remontu mieszkania, budowy domu itp. A, przy tym nie zawsze je rozumieją. W takich sytuacjach warto przynajmniej skonsultować treść umowy z prawnikiem, aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości i - mówiąc kolokwialnie – wiedzieć, co się podpisuje.

Jeśli to możliwe, warto także być tą stroną, która proponuje kontrahentowi treść umowy. Taki zabieg automatycznie stawia osobę wychodzącą z inicjatywą w silniejszej pozycji negocjacyjnej. Zaproponowana treść stanowi materiał wyjściowy, a wprowadzenie zmian wymaga za każdym razem uzasadnienia.

Kancelaria zarówno konsultuje umowy z uwzględnieniem potrzeb klientów indywidualnych, jak i opiniuje treść projektów umów, tłumacząc wszelkie pojawiające się wątpliwości. W tym ostatnim wypadku w szczególności zapraszamy do skorzystania z możliwości świadczenia przez nas usług drogą elektroniczną, w tym mailową/ telefoniczną (o ile oczywiście taka forma jest dla Państwa wygodna).

  • Jeżeli są Państwo zainteresowani tą usługą lub chcielibyście uzyskać więcej informacji to prosimy o wysłanie wiadomości.
    Formularz kontaktowy
  • Udostępnij
Kontakt
Powrót do góry
Analitics