Reprezentacja w sprawach z zakresu prawa pracy

Dla pracodawcy zwolnienie pracownika często wiąże się z koniecznością następczego uczestniczenia w postępianiu sądowym, zainicjowanym odwołaniem pracownika. Nie warto takich postępowań lekceważyć. Pracodawca ma prawo kształtować swój zespół zgodnie z swoimi potrzebami i - wbrew dość powszechnemu przekonaniu – pracownik nie jest w sądzie pracy na z góry wygranej pozycji. Profesjonalne przedstawienie stanowiska pracodawcy, uwypuklenie korzystnych aspektów sprawy, często kończy się sukcesem pracodawcy.

Pamiętamy, że prawo pracy to nie tylko regulacje dotyczące rozwiązania stosunku pracy. Nasza kancelaria doradza także przy tworzeniu wewnętrznych przepisów z zakresu prawa pracy oraz dostosowaniu ich do prawa powszechnie obowiązującego, w tym także do specyficznych przepisów regulujących uprawnienia poszczególnych grup zawodowych. Uprzednia konsultacja z profesjonalnym prawnikiem pozwala na uniknięcie wielu poważnych problemów w przyszłości.

  • Jeżeli są Państwo zainteresowani tą usługą lub chcielibyście uzyskać więcej informacji to prosimy o wysłanie wiadomości.
    Formularz kontaktowy
  • Udostępnij
Kontakt
Powrót do góry
Analitics