Reprezentacja w sprawach egzekucyjnych

W prawie polskim obowiązuje zasada, że to wierzyciel jest gospodarzem postępowania egzekucyjnego - musi on wykazywać aktywną postawę, dążyć do wykonania wyroku.

Kancelaria reprezentuje Klientów zarówno w postępowaniach komorniczych, jak i w sądowych postępowaniach egzekucyjnych. W szczególności te ostatnie wymagają umiejętnego sformułowania pism procesowych, niekiedy powołania dowodów i przedstawienia ich na rozprawie. Wówczas przydaje się profesjonalny pełnomocnik.

Z kolei, jak nie raz słyszy się w mediach, egzekucja nie zawsze jest zasadna. Jeśli o zapadłym wyroku ktoś dowiaduje się dopiero od komornika, najpewniej oznacza to, że na wcześniejszym etapie postępowania popełniono błąd. W takich wypadkach Kancelaria podejmuje szybkie kroki w celu wstrzymania egzekucji, a następnie podważenia zapadłego wyroku. Wiemy, że w takich wypadkach czas ma szczególne znaczenie, bo zajęcie komornicze potrafi wywrócić życie „do góry nogami”.

  • Jeżeli są Państwo zainteresowani tą usługą lub chcielibyście uzyskać więcej informacji to prosimy o wysłanie wiadomości.
    Formularz kontaktowy
  • Udostępnij
Kontakt
Powrót do góry
Analitics